Jeździk i hulajnoga, która rośnie razem z dzieckiem!

Największym problemem, z którym zmaga się każdy rodzic, a który powoduje znaczne zwiększenie kosztów utrzymania maleństwa jest rośnięcie. I nie chodzi tu o rośnięcie drożdży na ciasto (choć rzeczywiście, tempo wzrostu jest podobne). Problem dotyczy naszego brzdąca. Cieszymy się, że jest coraz wyższe i wyższe, że zaczyna patrzeć na świat z góry… z drugiej strony, wszystkie dotychczasowe ubrania i zabawki przestają pasować. Jesteśmy zmuszenie kupować nowe, kolejne, droższe i większe rzeczy.

Nie da się tego problemu całkowicie wyeliminować, aczkolwiek jest jeden produkt firmy SCOOT&RIDE, który przynajmniej częściowo nas zadowoli. To hulajnoga i jeździk 2 w 1!

Hulajnoga i jeździk w jednym? Jak to możliwe?

Sekret tego pojazdu tkwi w dopracowanym w każdym szczególe systemie składania kierownicy, która może pełnić również funkcje siedziska. Można tego dokonać bez użycia narzędzi. Dodatkowo, obecna jest regulacja wysokości kierownicy, czyli wraz z rośnięciem dziecka możemy mu tę kierownicę podnosić. Jest to bardzo wygodne i ekonomiczne, bo nie musimy kupować kolejnych pojazdów.

Zakresy regulacji wysokości kierownicy to 57-64 cm, natomiast wysokość siedziska można regulować między 22,5 a 29 cm.

Wszystkie atuty hulajnogi Scoot and Ride

To pozostałych atutów hulajnogi należą:

  • Maksymalne obciążenie (do 20 kg na siedzisku i 50 kg na podeście)
  • Szeroki zakres wieku użytkownika – o czym wspomnieliśmy (1 – 5 lat, czyli wzrost od około 80 do 120 cm)
  • Zabezpieczenie przed upadkiem
  • Ciche kółka
  • Podest jest antypoślizgowy – większe bezpieczeństwo podczas zabawy
  • Rączka jest ergonomiczna i niezwykle wygodna

Oszczędności:

Najtańszy jeździk godny polecenia to koszt ok. 300 zł. Dodatkowo musielibyśmy kupić hulajnogę za ok. 350 zł. Czyli wydajemy łącznie 650 zł i mamy dwa graty w domu, z których dziecko szybko wyrośnie. W przypadku hulajnogi scoot&ride oszczędzamy 220 zł (kosztuje tylko 429 zł) i mamy dwa wspaniałe pojazdy w jednym na długie lata. Oszczędność czasu i pieniędzy.

Bogata paleta kolorów sprawia, że z pewnością znajdziemy ten, który przypadnie do gustu naszemu maleństwu.

Podsumowanie

Wydatki związane z dzieckiem rosną razem z nim, na szczęście pomysłowość producentów w produkcji unikalnych zabawek i pojazdów dla dzieci sprawia, że możemy zaoszczędzić przynajmniej trochę czasu i pieniędzy. Gorące rekomendujemy Scoot & Ride jako prezent dla Twojego maluszka. 😉