Scrubs – top 3 trendy

Scrubs zdobyły serca nie jednej osoby pracującej w ochronie zdrowia. Zarówno lekarze, jak i pielęgniarki i salowe doceniają zalety tych ubrań medycznych. Nic w tym dziwnego – są one nie tylko wygodne, ale i stylowe. Jakie ubrania wybrać, aby prezentować się w pracy jak najlepiej? Oto top 3 trendy, które musisz poznać!

Total look, czyli piękny minimalizm

Jak wiadomo, moda dotyczy wszystkich dziedzin życia, również branży medycznej. W końcu kto powiedział, że w pracy medyk nie może wyglądać modnie? Aby prezentować się schludnie, ale jednocześnie modnie, warto postawić na stylizację total look. Takie zestawienia możemy zauważyć na ulicach, więc dlaczego by nie postawić również na nie w pracy? Total look sprawi, że będziesz prezentować się elegancko i adekwatnie do miejsca, w którym pracujesz. Co więcej, dobór kolorów jest nieograniczony! Wybierz ten, w którym czujesz się najlepiej i ciesz się pięknym work outfitem!

Zawsze modne pastele

Nie da się ukryć, że kolory pastelowe stale królują w świecie mody. Scrubs w pastelowym kolorze to doskonały wybór dla każdego pracownika medycznego. Delikatne róże, stonowane błękity, subtelne beże – to właśnie te kolory są jednymi z najchętniej wybieranych. Scrubs w takim kolorze będzie świetnym wyborem dla osób, które nie czują się zbyt dobrze w krzykliwych kolorach. To również sposób, aby nawiązać nieco do starszych strojów medycznych, które przeważnie miały stonowane, delikatne kolory.

Ciekawe printy – scrubs dla indywidualistów

Ten, kto chce się wyróżniać, koniecznie musi wybrać scrubs w kolorowe, ciekawe wzory. Postacie z bajek, abstrakcyjne wzory i moc kolorów to właśnie to, czego potrzebujesz! Taki strój medyczny sprawi, że będziesz mógł wyrazić siebie, zostaniesz zapamiętany, a najbardziej wymagająca grupa pacjentów – czyli dzieci – z całą pewnością spojrzą na ciebie przychylniej. Scrubs w ciekawe, niecodzienne printy to najgorętszy trend – musisz je mieć!

Scrubs o ciekawym princie znajdziesz na stronie https://meditrendy.pl/pl/producer/UA-Scrubs/143.