Przekładnie planetarne od STM Polska – to warto wiedzieć

Przekładnie planetarne to podstawowe elementy w różnych układach mechanicznych. Ich popularność wynika z szeregu zalet. Warto jednak zwrócić uwagę na firmę, która zajmuje się produkcją przekładni planetarnych, ponieważ jakość surowców oraz wykonanie ma wpływ na wieloletnią żywotność. Dlatego też firma STM Polska oferuje przekładnie planetarne w atrakcyjnych cenach. Co należy o nich wiedzieć? Sprawdź dalszą część artykułu, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

Jakie przekładnie planetarne są oferowane przez STM Polska?

STM Polska oferuje szeroką gamę przekładni planetarnych. Do których należą między innymi przekładnie planetarne ex, które są niewielkich rozmiarów. Mimo to, są one zdolne do pracy nawet przy wysokich obciążeniach. Warto zwrócić uwagę, że planetarny system stopni redukcji sprawia, że są one świetnym rozwiązaniem dla wielu zastosowań. Z kolei wysoko wykwalifikowani specjaliści pomogą w doborze, dzięki temu będą one dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, koniecznie zajrzyj na stronę internetową pod linkiem: http://przekladnie-mechaniczne.pl/przekladnie-planetarne/

Zastosowanie przekładni planetarnych od firmy STM Polska

Przekładnie planetarne wykorzystywane są w bardzo szerokiej grupie maszyn budowlanych, ponieważ poruszają się one na gąsienicach. Dlatego też można stwierdzić, że tego typu przekładnie są niemal niezniszczalne. Niemniej jednak należy kontrolować poziom oleju w przekładniach, aby on nie wyciekł. Należy również monitorować stan uszczelnień przekładni z silnikiem. Innym typem zastosowania przekładni maszyn są pojazdy rolnicze typu podnośniki, kombajny, czy też roboty służące do detonacji ładunków wybuchowych.

Zalety przekładni planetarnych

Przekładnie planetarne od STM Polska działają bardzo wydajnie. Niemniej jednak należy dopasować je do potrzeb danej maszyny. Należy zwrócić uwagę, że przy małym gabarycie będzie przenosiła moc z silników o bardzo dużej mocy. Dzięki temu charakteryzuje się ona nieograniczonymi możliwościami.