Zimowy czas zbliża się do nas coraz bardziej. Chłodne wieczory i mroźne poranki to coś, na co fani sportów zimowych czekają z utęsknieniem! Aby móc cieszyć się aktywnym weekendem w górach w zimowe dni, warto już teraz zastanowić się, czego tak naprawdę potrzebujemy na ten czas. Porządnie przygotowana lista rzeczy, które musimy spakować, z całą pewnością ułatwi pakowanie, a zapas czasu pozwoli na skompletowanie braków.

Spakuj to, co na pewno ci się przyda!

Przygotowanie listy zaczynamy oczywiście od naszej walizki. Od razu zaznaczamy – na weekend wcale nie musimy zabierać całej szafy ubrań. Wiedząc, że weekend będziemy spędzać aktywnie, warto wziąć większą ilość bielizny i skarpet oraz koszulek – nie tylko na zmianę po intensywnym wysiłku, ale również w razie przemoknięcia. Nie można zapomnieć również o odzieży termoaktywnej, szaliku, rękawiczkach i czapce. Swetry i ciepłe bluzy to także konieczność. Oczywiście nie można zapomnieć o stałych lekach, które przyjmujemy – trzeba je dokładnie zabezpieczyć – a także o czymś na gorączkę, ból czy problemy żołądkowe. Przydatne mogą okazać się również plastry w razie obtarć. No i najważniejsze – narty oraz deska snowboardowa.

bagażnik na narty

Bagażnik na narty – must have każdego fana sportów zimowych

Zabierając ze sobą narty, konieczny jest… bagażnik na narty, a jakby inaczej! Bagażniki na narty pozwalają na wygodną podróż, która będzie bezpieczna zarówno dla nas, jak i innych uczestników ruchu drogowego. Uchwyty na narty należy dopasować do modelu naszego samochodu, jego udźwigu i podwozia. Choć narty mogą wydawać się nam o wiele lżejsze niż rower, to wybór bagażnika odbywa się na tych samych zasadach. Pamiętajmy, że w razie wątpliwości, warto skonsultować się z pracownikiem sklepu.

Wieszak na narty oraz bagażnik znajdziesz na stronie https://www.dopasujbagaznik.pl/uchwyty-na-narty.