Przywieszki, breloczki to ulubiona część akcesoriów zwłaszcza kobiet. Breloki, zawieszki bardzo często zdobią damskie torebki, czy portfele. Kolorowe wykonane z różnej jakości tworzyw o różnym kształcie są świetnym elementem ozdobnym ale nie tylko! Zdarza się i tak, że są niezwykle praktyczne, breloki mogą służyć jako mini latarka, wyciągany pendrive, czy antystres.

 

Trend na breloki trwa już od jakiegoś czasu, zaobserwować go można nie tylko wśród kobiet ale również mężczyzn. Coraz chętniej decydują się na zakup zwłaszcza tych użytecznych i stosują jako “przypinkę” do kluczy. W przypadku mężczyzn dużym zainteresowaniem cieszą się breloki związane z motoryzacją i wszelkiego rodzaju breloki otwieracze i antystresy do kluczy.

Spersonalizowane breloki

Oprócz tradycyjnych breloków, które można kupić niemal w każdym sklepie istnieje możliwość stworzenia przywieszki spersonalizowanej. Jest to także świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Na takich brelokach istnieje możliwość wykonania grawera, imienia, czy krótkiej sentencji. Spersonalizowane breloki to także świetny sposób na prezent dla pracownika, nic dziwnego, że firmy zamawiają je hurtowo. Bardzo często decydując się na zakup w sklepach internetowych, które oferują tego rodzaju produkty z logo czy grawerami. Ciekawą ofertę można znaleźć na stronie https://biznespromotion.pl.

antystres do kluczy z asortymentu sklepu Biznes Promotion

Funkcjonalne breloki

Największą popularnością cieszą się breloki te “funkcjonalne” zatem nie tylko te, które mają wartość estetyczną ale można je wykorzystać w wielu sytuacjach. Idealnym przykładem jest antystres do kluczy. Tuż obok piłeczek antystresowych uznawane są powszechnie jako jeden z lepszych sposobów na zniwelowanie stresu. Antystresy do kluczy mogą się przydać w każdej chwili, zaletą jest ich niewielki gabaryt i to, że można go nosić wszędzie- dopiąć do kluczy, schować do kieszeni, do torebki czy plecaka.