Wyposażenie sklepu warzywa-owoce, czyli jakie regały na warzywa i owoce wybrać?

Sklepy warzywno-owoce powoli znikają z mapy Polski i zastępowane są przez sklepy ogólnospożywcze, hipermarkety lub supermarkety oferujące szeroki przekrój artykułów spożywczych a także gospodarstwa domowego. NIe zmienia to jednak faktu, że każda z tych placówek potrzebuje wyposażenia sklepu warzywa-owoce do właściwej ekspozycji tych właśnie towarów. Jakie regały na warzywa i owoce są warte uwagi? Czym kierować się przy ich wyborze? Tego dowiesz się z poniższego artykułu – zapraszamy do lektury!

Wyposażenie sklepu warzywa-owoce – co jest niezbędne?

Wyposażając sklep należy mieć na uwadze konieczność właściwej ekspozycji oferowanych produktów. W przypadku warzyw i owoców jest to szczególnie ważne, ponieważ klientów przyciąga świeżość i żywiołowe barwy, które oferują te grupy produktów. Wyposażenie sklepu warzywa-owoce, czy też działu przeznaczonego tym produktom, niemożliwe jest bez użycia mebli sklepowych, którymi są regały na warzywa i owoce. Te charakteryzuje konstrukcja pozwalająca na dostęp powietrza do oferowanych produktów a także szereg akcesoriów, które uwydatniają naturalne ich atuty. Wyposażenie sklepu warzywa-owoce to również dodatki umożliwiające klientom swobodne spakowanie towarów i transport ich o linii kas – do tych można zaliczyć wózki sklepowe, torebki na warzywa i owoce a także wieszaki, na których te się znajdują.

Jaki jest dobry regał na warzywa i owoce?

Regał na warzywa i owoce przeznaczony jest do efektywnej ekspozycji tych towarów. Musi charakteryzować się więc przewiewnością, która uniemożliwi szybkie nadspsucie się warzyw lub owoców znajdujących się w niższych warstwach a także ergonomiczną konstrukcją, która sprawi, że klienci bez trudu będą mogli wybrać interesujące ich artykuły. Dobry regał na warzywa i owoce powinien być również odporny na działanie wilgoci a także usterki mechaniczne (te mogą wyniknąć z nieuwagi klientów czy też pracowników). Warto wspomnieć o tym, że regały na warzywa i owoce dostępne są w wielu wariantach – od podłużnych ław, poprzez przyścienne regały aż po wolnostojące lub przyścienne wyspy warzywne. Każdy regał na warzywa i owoce ma pełnić jedną, zasadniczą funkcję, którą jest eksponowanie owoców i warzyw – w zadaniu tym wesprzeć go mogą akcesoria takie jak oświetlenie, listwy cenowe a nawet estetyka wykonania.

Regały na warzywa i owoce – gdzie kupić?

Regały na warzywa i owoce to wyposażenie sklepowe dostępne w ofercie różnych producentów. Tak, jak w przypadku jakiegokolwiek zakupu, również tutaj niezwykle duże znaczenie ma stosunek ceny do jakości. Wysokiej jakości, nowoczesne i ergonomiczne regały na warzywa i owoce dostępne są chociażby w ofercie firmy Tarpom, której atrakcyjna oferta niezmiennie przyciąga osoby związane z handlem. W ofercie Tarpom znajdziesz nie tylko efektowne i wydajne regały na warzywa i owoce ale również kompleksowe wyposażenie sklepów w postaci regałów piekarniczych, drzwi mroźniczych czy też sprzętu chłodniczego. Sprawdź regały warzywne dostępne w ofercie Tarpom na stronie https://www.tarpom.com.pl/regaly-warzywne/ i już dziś wyposaż swój sklep w najwyższej jakości meble sklepowe!