Przy aranżacji wnętrza ważne aby mieć na uwadze każdy element wykończenia. W praktyce przeważnie jest tak, że największą uwagę zwracamy na dekoracje, dodatki mniej na wykończenie podłóg czy ścian.

Listwy przypodłogowe to jeden z tych elementów wykończeniowych, który bardzo często umyka naszej uwadze – to duży błąd! W końcu to jak będzie prezentować się podłoga ma duży wpływ na ogólne wrażenia estetyczne. Wybór listew nie musi być trudny wystarczy, że obudzimy w sobie nieco kreatywności .

Listwy podłogowe drewniane estetyczne wykończenie podłogi

Przeglądając ofertę sklepów budowlanych można zauważyć jak duży jest wybór listew przypodłogowych. Jednak chcąc wybrać listwy, które posłużą nam na wiele lat i będą przy tym prezentować się świetnie na pewno warto zdecydować się na zakup listew drewnianych. Pasują one zarówno do podług w jasnych jak i ciemniejszych kolorach. Listwy podłogowe drewniana białe pasujące do stylizacji wielu wnętrz można znaleźć w ofercie sklepu: E-listwy.pl. Duży wybór listew podłogowych drewnianych znajdziesz tutaj: https://e-listwy.pl/listwy-biale-z-drewna-c-171.html

Listwy drewniane a stylistyka wnętrza

Listwy to jedne z bardziej uniwersalnych elementów wykończeniowych podłóg. Pasują zarówno do wnętrza urządzonego w nowoczesnym stylu jak również do wnętrz w stylu skandynawskim czy glamour. Listwy przypodłogowe drewniane prezentują się dość minimalistycznie. Niezależnie od tego czy będziemy chcieli zamontować je do podłóg w ciemnym kolorze czy jasnym zawsze będą wyglądać estetycznie. Co więcej listwy drewniane można stosować w każdy pomieszczeniu z wyjątkiem kuchni. Takie listwy są świetną ozdobą całego pomieszczenia. Tym bardziej, że listwy można wybierać nie tylko przez wzgląd na materiał i kolor ale bardzo często kształt i wysokość.