Remontujesz podłogę w swoim mieszkaniu? Chcesz wybrać sprawdzone elementy wykończeniowe? Wybierz nowoczesne listwy przypodłogowe. Dzięki nim wnętrze twojego mieszkania zyska nowego wyglądu. Poniżej znajdziesz kilka sprawdzonych porad zakupowych w temacie listew przypodłogowych.

Listwy drewniane – nowoczesny element wykończenia podłogi

Do wyboru mamy kilka rodzajów listew podłogowych, najpopularniejszą i zarazem najczęściej wybierana kategorią produktów są listwy podłogowe drewniane. Ich wykonanie, kolor i ogólna estetyka sprawiają, że jest to jeden z najczęściej wybieranych elementów wykończenia podłóg w nowoczesnych wnętrzach. Listwy drewniane prezentują się niezwykle nowocześnie, pasują do wnętrz aranżowanych w stylu nowoczesnym, rustykalny oraz skandynawskim.

Listwy przypodłogowe MDF – zalety zastosowania

Jeśli chodzi o listwy przypodłogowe dużą popularnością cieszą się listwy przypodłogowe MDF. charakteryzują się duża twardością, są odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Listwy przypodłogowe MDF przeważnie posiadają wierzchnią warstwę z lakieru lub okleiny w dowolnym kolorze. Dzięki bogatej kolorystyce można je dobrać jako element wykończenia podłóg prawie w każdym wnętrzu. Listwy przypodłogowe MDF odporne są na wszelkiego rodzaju zarysowania niektóre nawet wykazują właściwości przeciwwilgociowe a co za tym idzie mogą być montowane jako elementy wykończenia w łazience.

Listwy przypodłogowe – dostępna kolorystyka

Największą popularnością cieszą się listwy przypodłogowe dostępne w klasycznej kolorystyce. Czarne, białe, szare na te listwy przypodłogowe jest największy popyt. Przeglądając oferty sklepów internetowych można zauważyć duże zainteresowanie listwami przypodłogowymi wykonanymi z płyty MDF i listwami drewnianymi. Zarówno listwy MDF jak i drewniane można kupić w bogatej kolorystyce i bez większych problemów dopasować do stylu wnętrzarskiego. Duży wybór listew przypodłogowych w szerokiej kolorystyce, wymiarach i rodzajach znajdziesz na stronie sklepu: https://e-listwy.pl/