Podczas aranżacji wnętrz niemal każdy szczegół jest niezwykle ważny. Choć może wydawać się to nieprawdopodobne, to właśnie detale najczęściej decydują o tym jak prezentują się nasze wnętrza i meble. Jednym z tego typu detali aranżacyjnych jest klamka do drzwi. Oprócz swojej oczywistej praktycznej funkcji, jest ona również doskonałym dodatkiem aranżacyjnym, który nie tylko wpływa na wygląd drzwi, ale całych pomieszczeń. Jakie ciekawe rozwiązania znajdziemy w sklepach? Oto kilka propozycji prosto z rynku klamek! 

Klamka do drzwi w stylu nowoczesnym

Klamki drzwiowe wykonane w nowoczesnym stylu pokochaliśmy już jakiś czas temu. Doskonale wpisują się w estetykę stylu nie tylko stylu modern ale również wielu innych. Te klamki do drzwi świetnie współgrają ze stylem skandynawskim, a także industrialnym (czyli loftowym). Jeśli urządziliśmy dom w stylu eklektycznym to dla nowoczesnych klamek również znajdzie się tam miejsce. Pamiętajmy jednak, żeby zachować spójność kolorów. Ciemne dodatki w zestawieniu z klamkami w tym samym kolorze będą strzałem w dziesiątkę ponieważ – jak już powiedzieliśmy – kluczem do sukcesu w aranżacji są detale, które sprawiają, że nasz dom staje się wyjątkowy!

Klamki drzwiowe – rustykalny design

Tych klamek do drzwi właściwie nie przestaliśmy uwielbiać. Klamki drzwiowe o rustykalnym designie ponownie zaczęły cieszyć się sporym zainteresowaniem. Żywe kolory i ciekawe kształty sprawiają, że dom staje się o wiele żywszym i radosnym miejscem. Doskonale sprawdzają się w połączeniu z ciemnymi, jednolitymi drzwiami ponieważ na ich tle mogą w pełni oddać swoje piękno. Z całą pewnością przypadną do gustu fanom stylu boho! Jeśli chcesz więc nadać swoim wnętrzom nieco koloru będzie to świetne i praktyczne rozwiązanie. 

Szeroki wybór klamek wysokiej jakości znajdziesz na stronie https://handles.pl/