Dekorowanie ścian jest modne już od kilku sezonów. Do niedawna tylko tapety i fototapety zdobiły ściany we wnętrzach. Te na chwilę obecną wybierane są rzadziej ich miejsce zajęły inne dekoracje ścienne. Należy do nich zaliczyć, plakaty i naklejki ścienne.

Modne plakaty do salonu

Coraz większą popularnością szczególnie w tym roku cieszą się plakaty ścienne. Najczęściej zdobią one wnętrza salonu, pokoju gościnnego. Plakaty ścienne dostępne są w wielu ciekawych wariantach. Do kupienia nie tylko klasyczne plakaty przedstawiające krajobraz ale plakaty abstrakcyjne, czarno białe, pasujące do wnętrz urządzony w stylu skandynawskim. Szeroki wybór plakatów do salonu zaskakuje. Można wybrać plakaty w interesującym nas rozmiarze, kolorystyce a nawet tematyce.

Naklejki ścienne do pokoju dziecka i nie tylko

Naklejki ścienne to jedne z bardziej popularnych dekoracji ściennych którymi zdobione są wnętrza pokoików dziecięcych. Nie jest to jednak dekoracja, która pasuje wyłącznie do pokoju małej dziewczynki czy chłopca. Naklejki ścienne świetnie ozdobią ściany w pokoju dziennym, salonie czy sypialni. Wystarczy, że wybierzemy odpowiedni print, wzór naklejki pasujący do stylu wnętrza. Wiadomo naklejki do pokoju dziecka przeważnie przedstawiają zwierzęta, ulubione postacie z bajek, do wyboru są również znane wszystkim naklejki miarki wzrostu, naklejki mapy świata. Naklejki ścienne do pokoju dziennego czy sypialni zdecydowanie się różnią. Przedstawiają kwiaty, napisy, kształty geometryczne, zwierzęta, drzewa, roślinność.

Modne dekoracje ścienne – gdzie szukać?

Oferta dekoracji ściennych w tym plakatów i naklejek jest niezwykle różnorodna. Dostępne są w sprzedaży naklejki do pokoju dziennego, do pokoju dziecięcego, do kuchni, sypialni podobnie jest jeśli chodzi o plakaty. Tutaj oferta też jest szeroka, można wybierać plakaty tematyczne, plakaty dedykowane do różnego rodzaju pomieszczeń. Yoko Design to jeden z bardziej znanych producentów dekoracji ściennych. W jego ofercie znajdują się plakaty do salonu, naklejki na ścianę dla dziecka, plakaty do kuchni, naklejki do pokoju chłopca i dziewczynki. Co więcej plakaty i naklejki są wykonane w trosce o najmniejszy detal, możemy więc spodziewać dekoracji ściennych wysokiej jakości. Oferta naklejek ściennych i plakatów dostępna na stronie Yokodesign.pl