Rejestrator czasu pracy z kamerą – poznaj zastosowanie urządzenia

Rejestrator czasu pracy z kamerą to nowoczesne urządzenie, które pozwala sprawniej realizować działania związane z ewidencjonowaniem czasu osób zatrudnionych w firmie. Jakie posiada funkcje? Jak usprawnia pracę przedsiębiorstwa? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w poniższym artykule. 

Detekcja maseczki

Czas pandemii wymusza na przedsiębiorcach kontrolowanie przestrzegania przepisów z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Jednym z elementów jest weryfikowanie tego, czy osoba przebywająca na terenie obiektu ma założoną maseczkę. Jeśli pracownik nie ma jej ubranej, rejestrator czasu pracy to wykryje i nie wpuści go na teren przedsiębiorstwa.

Rejestrator czasu pracy z kamerą od BioSys  – weryfikacja temperatury

Rejestrator czasu pracy z kamerą posiada również możliwość mierzenia temperatury. Jeśli dana osoba ma gorączkę i stanowi potencjalne zagrożenie dla innych osób również nie zostanie wpuszczona na teren firmy. Rejestrator uniemożliwi jej takie działanie. Urządzenie znacznie zwiększa poziom bezpieczeństwa pracowników. Jego wykorzystanie na terenie firmy jest więc bardzo dobrą inwestycją. 

System rejestracji czasu pracy

Nowoczesne firmy, które dbają o efektywne i sprawne zarządzanie przedsiębiorstwem mają u siebie wdrożony system rejestracji czasu pracy. Jego nieodłącznym elementem są rejestratory czasu pracy z kamerą. Urządzenia mogą rejestrować czas pracy w różny sposób. Jest to między innymi kod PIN, rejestracja z wykorzystaniem kart zbliżeniowych, odcisk palca czy weryfikacja z wykorzystaniem rysów twarzy. Zebrane dane w czasie rzeczywistym trafiają do systemu. Na ich podstawie tworzony jest rejestr czasu pracy. Rozwiązanie jest znacznie bardziej efektywne i skuteczne niż tradycyjne metody (np. papierowe listy obecności).

Szczegółowe informacje na ten temat znajdziesz na stronie https://biosys.pl/blog/rejestrator-czasu-pracy-z-kamera-detekcja-maseczki-pomiar-temperatury