Czy warto w swojej firmie używać myjki ultradźwiękowe?

Na rynku obecnie istnieje wiele metod mycia i czyszczenia różnych powierzchni. Stosunkowo popularnym i bardzo skutecznym rozwiązaniem jest technologia wykorzystująca ultradźwięki. Jest to rozwiązanie dobre do czyszczenia powierzchni o skomplikowanych, niejednorodnych kształtach.

Zjawisko kawitacji

Technologia ultradźwiękowa wykorzystuje zjawisko kawitacji. Pęcherzyki powietrza w wodzie poruszają się, dostają się do najbardziej niedostępnych miejsc i oczyszczają je z zanieczyszczeń (resztki farb czy smarów itp.).

Użycie myjki ultradźwiękowej jest bezpieczne i delikatne dla czyszczonych powierzchni. Nie musimy się obawiać o zniszczenie lakieru czy warstwy farby, którą pokryta jest dana powierzchnia. Zastosowanie tego rozwiązania wydaje się więc być dobrym pomysłem. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie
https://www.mkdultrasonic.pl/ .

Użycie odpowiedniej chemii przemysłowej

Myjka ultradźwiękowa jest bardzo ważna. Nie możemy jednak zapominać o doborze odpowiedniej chemii przemysłowej. Powinna ona spełniać najwyższe standardy bezpieczeństwa dla ludzi, jak i zirytowanych powierzchni. Podczas wyboru chemii przemysłowej powinniśmy zwrócić uwagę, czy produkt jest biodegradowalny.