Wynajem Mercedesa AMD. Czy warto?

Wynajem samochodu sportowego jest ciekawą propozycją dla wielu osób. Decydują się oni na tę usługę, gdy planują wesele, ślub, niespodziankę dla bliskiej osoby, a co niektórzy gdy potrzebują samochodu do celów turystycznych w obcym mieście. Czy warto jednak wynająć Mercedesa-Blenz AMD?

Wynajem samochodów – charakterystyka usługi

Wynajem samochodów oferuje wiele wypożyczalni. Znajdują się one w każdym województwie, jednak różnią się ceną usług, warunkami oraz ofertą. Wynajmując samochód warto zwrócić uwagę na kilka niezwykle istotnych kwestii, które mogą wpłynąć na finalne koszty wynajęcia samochodu.

Kwestia kaucji

Chcesz wynająć samochód, w wielu przypadkach najpierw musisz zapłacić kaucję zabezpieczającą. Na szczęście nie w przypadku wypożyczalni Mocne Fury. Jednak dla wielu oferujących wynajem jest to formą zabezpieczenia i gwarancją, że osoba będzie mogła ponieść koszty wynajmu oraz ewentualnych dopłat związanych z nieprzemyślanymi decyzjami.

Cennik netto czy brutto

Najczęściej wypożyczalnie podają cenniki w kwocie netto. Oznacza to, że będziemy musieli doliczyć co-nieco aby obliczyć finalny koszt.

Płatność za km czy za czas

Najczęściej wypożyczalnie oferują płatność za czas. Za wypożyczenie na weekend luksusowego samochodu sportowego takiego jak Mercedes AMD, trzeba liczyć się z kosztem ponad 1500 złotych.

Limit kilometrów

W większości przypadków w ofercie istnieje limit kilometrów. W przypadku wynajmu na weekend wynosi ok 500 km. To ograniczenie ma na celu zminimalizowanie eksploatacji samochodu, której koszty ponosi przecież wypożyczalnia.

Wynajem Mercedesa AMD

W przypadku wynajmu Mercedesa, należy przyjrzeć się, którą wersję oferuje wypożyczalnia. Model Mercedesa AMD A35 jest nieco tańszy niż A45, jednak to A45 posiada wygląd luksusowego samochodu sportowego. Nie miej jednak wynajmując Mercedesa gwarantujemy sobie doznania przyjemności z jazdy. Ofertę znajdziecie na stronie
https://www.mocnefury.pl/mba45amg