Daj się zauważyć! – skuteczna reklama stacjonarna

Obecnie ogromną część swojego życia spędzamy w internecie. Właśnie tam rozkwita reklama i setki sposobów na przyciągnięcie uwagi klientów. Jak wiadomo, czego nie ma w Google, to nie istnieje. Z tego też powodu producenci i dystrybutorzy sięgają po reklamę internetową, a przy tym całkowicie zapominają o działaniach poza siecią. Czy to dobry wybór?

Reklama w internecie i na mieście

Czy reklama na mieście w ogóle się jeszcze opłaca? Wiele osób sądzi, że nie, ale to tylko pozory. W dobie tak silnej konkurencji jaką obecnie mamy w każdej branży warto inwestować w różne formy reklamy. Dużą zaletą reklamy stacjonarnej jest to, że nie kosztuje ona zbyt wiele – dzięki temu można zwiększyć swoje zyski nie inwestując całego kapitału firmy. Warto zauważyć, że reklamy w internecie pojawiają się zazwyczaj osobom, które poszukują danych usług czy przedmiotów, osoba, która nigdy nie wpisze nazwy oferowanych przez Ciebie produktów czy usług nigdy więc niczego nie dowie się o Twoim przedsiębiorstwie. Tymczasem billboardy czy ścianki znajdujące się w miastach, budynkach pełnych firm czy galeriach handlowych przykują uwagę każdego przechodnia. Wśród nich z pewnością znajdzie się grupa, która nic wcześniej nie wiedziała ani nie słyszała o danej firmie i zainteresuje się nią. Grafiki na takich stojakach powinny się duże, oryginalne, łatwe w rozumieniu.

Ścianki tekstylne

Jedną z najczęściej wybieranych form reklamy, jaką można umieścić właśnie przed wejściem do sklepu czy restauracji jest ścianka tekstylna. Najwyższej jakości ścianki znajdziesz na https://www.foga.pl/scianki-tekstylne. To bardzo popularny typ reklamy, z pewnością każdy, kto odwiedza galerie napotyka się na nie. Ścianki tekstylne są łatwo dostępne i niezwykle tanie. Takie ścianki mogą być różnej wielkości i mieć różny kształt. Można zamieścić na nich oferowane przez firmę produkty, a także i usługi. Taka forma reklamy doskonale sprawdzi się zarówno w sklepach o ogromnej powierzchni, jak i niewielkich miejscach. Najlepiej zdecydować się na dużą i widoczną grafikę, a następnie ustawić stojak w widocznym miejscu – przed drzwiami sklepu lub tuż za nimi, ale jeszcze przed wejściem do części z produktami czy recepcji, jeśli oferujemy klientom usługi.